logo

Wideofilmowanie wesela Warszawa

Rozglądacie się za nowoczesnym wideofilmowaniem wesela w mazowieckim? Pragniecie otrzymać artystyczną i niekonwencjonalną pamiątkę? Nudzi Was prawie każdy kamerzysta ślubny a na samą myśl o niebanalnych kadrach uśmiechacie się z zainteresowaniem? Ja też! Dlatego wszystko co tworzę musi być unikatowe i wyjątkowe - tak jak wyjątkowa jest historia każdej pary.

wideofilmowanie warszawa

Wideofilmowanie wesela Warszawa - dla tych co cenią nowoczesność

para młoda w plenerze

Zajmuję się wideofilmowaniem wesel w Warszawie oraz na terenie całego województwa Mazowieckiego i nie tylko. Zdaję sobie sprawę, że wybór filmowca nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie znacie danego usługodawcy. Aby ułatwić zaufanie do mnie jako twórcy utrzymuję spójną konwencję swoich filmów więc możecie być pewni, że styl który widzicie na moich dotychczasowych pracach zostanie zachowany. Nie mniej jednak każdy film jest unikatowy tak jak unikatowa jest historia występujących w nim bohaterów.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania i porozmawiam o Waszych oczekiwaniach względem filmu. Pragnę stworzyć film ślubny, który będzie idealnie odzwierciedlał Wasze marzenia i oczekiwania. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie Wam piękne wspomnienia z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Jak wygląda moja praca na weselu?

Filmowiec nie może wyłącznie stać i nagrywać. Wymagam od siebie zdecydowanie więcej. Całkiem możliwe, że nawet więcej niż Wy :) Każdy projekt wideofilmowania wesela tworzę z kompozycji uczuć i emocji jakie widzę u pary młodej i ich bliskich. Tak wyjątkowy dzień zasługuje na to, by podkreślić co działo się podczas ceremonii i wesela. W swoich filmach zamykam Wasze wydarzenie w pełną ciepła, uczuć i szczęścia pamiątkę. Zależy mi na tym by każda osoba, która ją ogląda nie była znudzona materiałem a z ciekawością i wzruszeniem podążała za Waszą historią. Bawię się muzyką i dopieszczam każdy detal aby finalnie przekazać film ślubny, który będziecie chcieli oglądać nie tylko jeden raz.  Bardzo lubię poznawać pary młode przed dniem ślubu - dzięki temu mogę lepiej wczuć się w Waszą historię. Zdradzę Wam, że biorę udział również w produkcjach filmowych różnego typu - od reportaży przez teledyski aż po wideo komercyjne. Każdy z projektów wnosi do mojego świata wiele umiejętności, które wykorzystuję do tworzenia artystycznych filmów ślubnych. Moim celem jest stworzenie dla Was takiej pamiątki, która przypomina pełnometrażowe produkcje jakie oglądacie w kinie czy na Netfilxie. Jeśli poszukujecie profesjonalisty do uwiecznienia Waszego ślubu na wideo, film ślubny jest moją specjalnością.

Teledysk ślubny

Krótka nowoczesna forma

Film główny

Najczęściej do 60 minut.

Filmowanie z drona

Zapytaj czy w Twojej lokalizacji lot dronem nie jest zabroniony

Kontakt

Zapraszam Was do kontaktu i wspólnej rozmowy

biuro@antagma.pl

+48 515 377 660

NAPISZ DO MNIE