logo

Artystyczny kamerzysta Lublin

Potrzebny Ci kamerzysta w Lublinie lub okolicach? Jesteś w dobrym miejscu! Tworzę nowoczesne pamiątki w których stajecie się gwiazdami Waszego wyjątkowego dnia. Zamykam uczucia i emocje w kadrach tak, by oglądając je po latach wywoływać w Was ekscytację i wzruszenie. Antagma Wedding Videography to artystyczne, nowoczesne filmy ślubne, które wyróżniają się swoim klimatem. Jeśli zależy Ci na romantycznej i ciekawej produkcji filmowej to zapraszam do kontaktu!

wideofilmowanie lublin

Kamerzysta Lublin - postaw na doświadczenie i dbałość o szczegóły

panna młoda w welonie

Dbam o to by Wasz film był pełen emocji i wzruszeń. Zależy mi na tym by materiał nie był zwykłym kręceniem klipu a esencją Waszych uczuć, które będą Wam towarzyszyć tego wyjątkowego dnia. Staram się stworzyć dla Was historię, którą Wy i Wasi goście będziecie z chęcią oglądać aż do ostatniej sekundy. Wyznaję zasadę, że klip ma być nowoczesny, artystyczny i nie wiać nudą. Moim celem jest wywołanie w odbiorcach fali wzruszeń i uśmiechu także gdy będą oglądać tą pamiątkę po upływie wielu lat. Jeśli tak jak ja cenicie sobie profesjonalizm i dbałość o szczegóły to zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu. Jeśli macie dodatkowe pytania to również zapraszam - rozmowa jest niezobowiązująca : )

Poszukujesz nowoczesnego filmowca w Lubline?

Planowanie wesela to mnóstwo organizacji i spraw do załatwienia. Zaczynacie poszukiwania kamerzysty w Lublinie i nie wiecie kto sprawdzi się najlepiej? Rozumiem Wasze obawy dlatego zanim podpiszemy umowę na wybrany przez Was termin spotykamy się by omówić wszystkie ważne szczegóły i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania dotyczące wideofilmowania wesela. Zależy mi na tym by poznać Was bliżej dzięki temu mogę lepiej oddać świat Waszej historii. Tworzę angażujące i nowoczesne teledyski z wesela w Lublinie oraz dłuższe formy głównego filmu. Opowiedzcie mi o tym jak wyobrażacie sobie swoją pamiątkę a z pewnością znajdziemy wspólny język. Moim celem jest stworzenie filmu, który nawet po wielu latach będzie wywoływał te same emocje co w tym pięknym dniu

Kilkuminutowy teledysk ślubny

Krótka i nowoczesna forma skrótu z filmowania wesela

Główny film weselny

Zazwyczaj trwa do około 60 minut - zapytaj o szczegóły.

Dron

Istnieje opcja nagrania z drona ale nie jest możliwa w każdej lokalizacji

Kontakt

Zapraszam Was do kontaktu i wspólnej rozmowy

biuro@antagma.pl

+48 515 377 660

NAPISZ DO MNIE